19 / 04 / 2017
2017 HPTN Annual Meeting

Дослідники Інституту – члени команди проекту «HPTN 074 Україна» - взяли участь у Щорічній Зустрічі учасників програми HTPN з усього світу, яка відбувалась на початку квітня у Вашингтоні.

У квітні 2017 року дослідники Інституту – члени команди проекту «HPTN 074 Україна» - взяли участь у Щорічній Зустрічі учасників програми HTPN з усього світу (2017 HPTN Annual Meeting), яка відбувалась на початку квітня у Вашингтоні.

Діяльність HIV Prevention Trials Network (HPTN) присвячена розробці та оцінці нових стратегій профілактики поширення ВІЛ-інфекції. У центрі уваги «HPTN 074» - вивчення ефективності антиретровірусної терапії (АРТ) для попередження передачі ВІЛ серед людей, що вживають ін'єкційні наркотики.

Україна є єдиною країною у Європі та Центральній Азії, де працюють дослідницькі центри (сайти) масштабної світової мережі HPTN. Клінічні дослідження в регіоні здійснює Український інститут політики громадського здоров'я. На щорічній зустрічі у США команда Інституту була відзначена нагородою за успішну діяльність в рамках проекту «HPTN 074 Україна».