Події та анонси До всіх подій та анонсів
Медична допомога у сфері психічного здоров’я: де і як отримати? Медична допомога у сфері психічного здоров’я: де і як отримати?

Травень – всесвітньо визнаний місяць обізнаності про психічне здоров'я. Користуючись нагодою, ми зібрали в одному повідомленні інформацію щодо можливостей отримання безоплатної медичної психосоціальної допомоги, доступної сьогодні в Україні.

20 / 05 / 2024 Читати далі
Огляд впровадження інтегрованих біоповедінкових досліджень серед людей, які вживають наркотики ін’єкційно, в Україні (2007–2020) Огляд впровадження інтегрованих біоповедінкових досліджень серед людей, які вживають наркотики ін’єкційно, в Україні (2007–2020)

Пропонуємо до ознайомлення неофіційний україномовний переклад статті "Integrated biobehavioral surveillance among people who inject drugs in Ukraine, 2007-2020", яка була написана дослідником Українського інституту політики громадського здоров’я Костянтином Думчевим у співавторстві з науковцями Альянсу громадського здоров'я та Центру громадського здоров’я України та опублікована у рецензованому медичному виданні "International Journal of Drug Policy" на початку цього року.

27 / 04 / 2024 Читати далі
Нові дані ВООЗ щодо спільного лікування резистентного до ліків туберкульозу та гепатиту С Нові дані ВООЗ щодо спільного лікування резистентного до ліків туберкульозу та гепатиту С

Одночасне лікування вірусного гепатиту С та туберкульозу з множинною лікарською стійкістю або стійкістю до рифампіцину (МЛУ/РР-ТБ) є доцільним, а потенційні переваги переважують шкоду.

14 / 04 / 2024 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
Інтегровані біоповедінкові дослідження серед людей, які вживають наркотики ін’єкційно, в Україні, 2007–2020

Неофіційний переклад

Думчев К., Ковтун О., Сальніков С., Тітар І., Салюк Т.

Int J Drug Policy. January 11, 2024 (UA)

pdf

Dumchev K., Kovtun O., Salnikov S., Titar I., Saliuk T.

Int J Drug Policy. January 11, 2024 (EN)

link