Події та анонси До всіх подій та анонсів
Закон України щодо ВІЛ буде преведено у відповідність до рекомендацій ВООЗ Закон України щодо ВІЛ буде преведено у відповідність до рекомендацій ВООЗ

Цього тижня Верховна Рада ухвалила у першому читанні за основу законопроєкт №6364, який передбачає застосування сучасних досягнень, відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щодо діагностики, профілактики та лікування ВІЛ-інфекції в Україні.

05 / 11 / 2022 Читати далі
Продовжуємо збір коштів для допомоги медичним закладам України Продовжуємо збір коштів для допомоги медичним закладам України

Шановні друзі, колеги! Просимо вибачення за мовчання про те, як ми використали ваші внески ще з весни – це була довга та складна історія.

02 / 11 / 2022 Читати далі
В Україні набув чинності наказ «Про затвердження Порядку надання психіатричної допомоги мобільною мультидисциплінарною командою» В Україні набув чинності наказ «Про затвердження Порядку надання психіатричної допомоги мобільною мультидисциплінарною командою»

10 жовтня у світі відзначали Всесвітній день психічного здоров’я. ВООЗ визначає психічне здоров'я як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок в свою спільноту. Для більшості українців цьогоріч цей день став справжнім випробуванням спроможності протистояти стресу та ефективно діяти у кризових ситуаціях.

11 / 10 / 2022 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
Форум громадських ініціатив: будуємо сталість ВІЛ послуг під час війни. Резолюція

Учасники Форуму громадських ініціатив

Київ, 26 серпня 2022 (UA)

pdf

Public Initiatives Forum: Building the sustainability of HIV services during the war in Ukraine. Resolution

Participants of the Public Initiatives Forum

Kyiv, Ukraine, August 26, 2022 (EN)

pdf

Results Report 2022

The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria, September 2022 (EN)

pdf