28 / 09 / 2022
Українські науковці та фахівці сфери охорони здоров’я запрошуються до участі у третьому науковому семінарі з питань ВІЛ, гепатиту C та туберкульозу “EECA INTERACT 2022”

Терміни подачі тез для участі у семінарі “EECA INTERACT 2022”, який відбудеться в середині грудня у Латвії, продовжено до 9 жовтня. Молоді дослідники матимуть перевагу щодо отримання стипендій від організаторів заходу. 

13-14 грудня 2022 року у м.Рига (Латвія) відбудеться “EECA INTERACT 2022” - третій науковий семінар з питань ВІЛ, гепатиту C та туберкульозу у Східній Європі та Центральній Азії, організаторами якого виступають AFEW International та Amsterdam Institute for Global Health & Development (AIGHD). 

“EECA INTERACT 2022” об’єднає вчених, співробітників галузі охорони здоров’я, представників громадянського суспільства та державних чиновників для обміну передовими знаннями та ідеями в галузі епідеміології, лікування, патогенезу та профілактики ВІЛ, туберкульозу та вірусних гепатитів, а також хронічних захворювань. Організатори запрошують дослідників зі Східної та Центральної Європи, Балкан, країн Балтики та Центральної Азії надати свої тези для експертної оцінки до 9 жовтня включно. 

Одна з основних цілей заходу - сприяти зміцненню дослідницької взаємодії між провідними дослідниками та тими, хто представляє потенційне майбутнє наукове лідерство у регіоні. 

Перевагу щодо отримання стипендій для персональної участі у заході, які надаються організаторами в обмеженій кількості, матимуть молоді дослідники (до 35 років), а також ті, хто здобув ступінь PhD або MD не раніше, ніж 5 років тому.

APPLY IN ENGLISH

APPLY IN RUSSIAN