21 / 09 / 2022
Форум громадських ініціатив: будуємо сталість ВІЛ послуг під час війни. Резолюція

25-26 серпня 2022 р. 83 представника неурядових організацій та організацій спільнот України, державних структур, донорів та міжнародних організацій зустрілись на Форумі громадських ініціатив з метою обговорення питання відповіді громадянського суспільства на виклики у сфері ВІЛ, пов’язані з повномасштабною війною росії проти України.

Організатором Форуму виступив Проект «Інновації для подолання епідемії ВІЛ», який реалізується міжнародною організацією «Pact, Inc» у співпраці з організацією «Фемілі Хелс Інтернешнл (FHI360)» та МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR).

Сьогодні була оприлюднена підсумкова резолюція за авторством учасників Форуму. У документі представлені результати та виклики роботи у сфері ВІЛ під час повномасштабної війни росії проти України, а також план дій на наступний рік, який включає національний та місцевий рівні, а також рівень НУО та організацій спільнот. Крім того, документ містить рекомендації партнерам і технічним агентствам щодо забезпечення безперервності надання ВІЛ-послуг в умовах війни.

Форум громадських ініціатив: будуємо сталість ВІЛ послуг під час війни. Резолюція. Учасники Форуму громадських ініціатив. Київ, 26 серпня 2022 (UA)

Public Initiatives Forum: Building the sustainability of HIV services during the war in Ukraine. Resolution. Participants of the Public Initiatives Forum. Kyiv, Ukraine, August 26, 2022 (EN)