03 / 08 / 2022
AIDS 2022

Результати останніх досліджень Українського інституту політики громадського здоров’я щодо різних аспектів епідемії ВІЛ в Україні та у світі було представлено на віртуальних постерних сесіях 24-ої Міжнародної конференції зі СНІДу “AIDS 2022”.

29 липня – 2 серпня 2022 року у Монреалі (Канада) та онлайн проходила 24-та Міжнародна конференція з питань СНІДу, організована Міжнародним товариством зі СНІДу (IAS).

Цього року метою Конференції було закликати весь світ об'єднатися, щоб знову зайнятися наукою та слідувати за нею. Очікувалося, що під час дискусій будуть визначені програми майбутніх досліджень, останні наукові дані стануть підґрунтям для конкретних дій, а також буде намічено новий консенсус щодо подолання епідемії ВІЛ як загрози громадському здоров'ю та добробуту окремих осіб.

Окрему увагу організатори приділили питанням адаптації інновацій у науці, політиці та медичній практиці у відповідь на COVID-19, які спиралися на досвід відповідей на ВІЛ, та консолідації належної практики щодо готовності до пандемій.

Дослідники УІПГЗ разом з партнерами презентували на віртуальних постерних сесіях “AIDS 2022” результати останніх досліджень щодо різних аспектів епідемії ВІЛ в Україні та у світі, проведених за участю фахівців Українського інституту політики громадського здоров’я: