02 / 02 / 2018
Продовжуємо тренінги для лікарів в рамках проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я»

31 січня - 02 лютого 2018 року у Києві фахівці медичних закладів з п’яти регіонів України опрацьовували теорію і практику впровадження змін на тренінгу «Поліпшення якості надання послуг у закладі охорони здоров’я»

Лікарі загальної практики та сімейної медицини з Житомира, Кривого Рогу, Дніпра, Миколаєва та Черкас взяли участь у триденному тренингу, що мав на меті навчити спеціалістів медичних закладів орієнтуватися в теоретичних та практичних аспектах управління якістю та вільно використовувати основні інструменти поліпшення якості послуг для впровадження змін на рівні закладу охорони здоров’я.

Як поліпшити якість надання послуг пацієнтам у поліклініці, лікарні або в окремому відділенні? Чи може персонал медичного закладу власними силами змінювати звичні, але незручні моделі взаємодії «лікар-пацієнт»? Як сформувати «команду змін» серед лікарів та діяти ефективно? Відповіді на ці питання учасники тренингу шукали разом з запрошеними тренерами Оленою Новічковою та Уляною Снідевич.

Тренинг «Поліпшення якості надання послуг у закладі охорони здоров’я» було організовано та проедено в рамках проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я», який в Україні реалізує Український інститут політики громадського здоров’я у партнерстві з Медичною школою Єльського університету (США) за фінансової підтримки Національного Інституту Вивчення Наркозалежності (NIDA, США).