02 / 10 / 2017
УІПГЗ увійшов до п'ятірки лідерів рейтингу національних благодійних організацій

Український інститут політики громадського здоров’я цього року вперше взяв участь у Національному рейтингу благодійників і одразу увійшов до числа його лідерів – посів п’яте місце з 89 учасників рейтингу!

Урочиста церемонія нагородження учасників та переможців рейтингу відбулася у Києві 29 вересня 2017 року. Загальну перемогу і лідерство у кількох номінаціях отримали наші колеги - БО "Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ\СНІД". 
Національний рейтинг благодійників – це професійний незалежний рейтинг українських благодійних фондів та організацій, який з 2013 року проводить Український форум благодійників разом з авторитетними партнерами. Рейтинг дає можливість заявити про себе як великим організаціям, так і меншим – рейтингування проводиться у трьох «вагових категоріях» за обсягами наданої допомоги. У кожній із них відзначаються фонди та організації, які працюють за різними напрямками. Основна мета укладачів рейтингу - зробити підзвітність у секторі філантропії прозорою, що дозволить підняти рівень довіри до благодійності у суспільстві.
Вже сьогодні організаторами створено онлайн-карту української благодійності для тих, хто шукає допомоги або, навпаки, хоче інвестувати у певну галузь.