Голова Правління

Карагодіна Олена Геннадіївна

доктор медичних наук, професор

Закінчила Дніпропетровський медичний інститут (за фахом «лікувальна справа»), інтернатуру (за спеціальністю «психіатрія»), програми «Методика викладання соціальної роботи та соціальної політики» (ШСР Національного університету «Києво-Могилянська академія»), «Оцінювання технологій в сфері громадського здоров’я» та «Соціальний маркетинг» (Швейцарський тропічний інститут, Лугано, Аскона, Швейцарія), «Раціонально-емоційна біхевіоральна терапія» (Інститут Альберта Елліса, Нью-Йорк, США).

Має значний стаж лікувальної, консультативної та експертної роботи, брала участь у низці дослідницьких та практично-орієнтованих проектів допомоги різним вразливим групам населення. Була членом науково-методичної комісії МОН України зі спеціальності «Соціальна робота», експертом програм з громадського здоров’я міжнародного фонду «Відродження» (Київ), є членом Етичного комітету Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Очолює кафедру соціальної роботи та практичної психології Академії праці соціальних відносин і туризму (Київ).

Авторка понад 100 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Члени Правління:

Гришаєв Євгеній Вікторович

лікар-психіатр

Випускник Київського медичного інституту 1985 року. Тривалий час працював у практичному секторі охорони здоров’я у м. Києві лікарем-психіатром спеціалізованих відділень - наркологічного, суїцидологічного, судово-психіатричної та військово-лікарняної експертизи. Багато років очолював відділення професійного психологічного та психофізіологічного відбору Центру психіатричної допомоги Головного Управління МВС в м. Києві.

Брав участь в кількох дослідницьких та практично-орієнтованих проектів допомоги вразливим групам населення, що виконувались недержавними організаціями. Має великий досвід лікувальної, консультативної та експертної роботи.

Співавтор кількох публікацій з питань пенітенціарної медицини в наукових виданнях.

 

Карачевський Андрій Борисович

лікар-психіатр, нарколог та психотерапевт, кандидат медичних наук

Закінчив Український Державний медичний університет, лікувальний факультет за фахом лікувальна справа. Працював молодшим науковим співробітником в Київському НДІ загальної та судової психіатрії, лікарем-психіатром у відділені реанімації та інтенсивної терапії КНВООПЗ, асистентом кафедри психіатрії та наркології Національного медичного університету, координатором регіональних програм ЗПТ Українського інституту політики громадського здоров’я, доцентом кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології НМАПО ім. П.Л.Шупика, експертом з психічного здоров’я ВООЗ. 

Пройшов тренінг з дослідження впливу фармакотерапії на перебіг шизофренії та оволодіння основними інструментами оцінки симптоматики, що проводився компаніями Organon та Pfizer в Барселоні, навчання на курсі підготовки тренерів програми UNODC «Сучасні підходи та методи лікування та реабілітації осіб, що залежні від наркотичних та психотропних речовин», спеціалізацію з когнітивно-поведінкової терапії в Інституті психотерапії та клінічної психології та в Українському інституту когнітивно-поведінкової терапії. Отримав міжнародний акредитаційний сертифікат, виконавши критерії гарної практики в КПТ Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies). Є тренером та супервізором з когнітивно-поведінкової терапії. 

Має 46 друкованих наукових робіт, 14 науково-популярних статей, 4 методичні  рекомендації, є науковим редактором 3 науково-популярних книжок та автором однієї книги з самодопомоги.