17 / 12 / 2016
Глобальний фонд проінформував країни про обсяг фінансування на наступний трирічний період

Глобальний Фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією готовий надати Україні $119,5 млн фінансування на протидію епідеміям ВІЛ/ТБ на 2018-2020 роки.

Глобальний фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією проінформував країни, що мають право на отримання фінансової допомоги, про обсяг фінансування, доступного для кожної країни на майбутній трирічний період.

Глобальний фонд прийняв вдосконалену методику розподілу ресурсів для підвищення впливу програм з профілактики, лікування та догляду для людей, зачеплених ВІЛ, туберкульозом та малярією. Методика розподілу ресурсів передбачає направлення більш значного обсягу коштів до країн з високим тягарем хвороб і низьким рівнем доходу задля максимального підвищення впливу. Передбачається також поступове і поетапне зменшення фінансування країн, підтримка яких скорочується.

Україні на 2018-2020 роки Глобальний Фонд гарантував $119,5 млн фінансування на протидію епідеміям ВІЛ та туберкульозу. З цієї суми 70,8 млн. доларів буде виділено на протидію епідемії ВІЛ/СНІДу та 48,6 млн.доларів - на боротьбу з туберкульозом. Відповідний лист було надіслано Глобальним Фондом на ім'я Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка.

Співфінансування майбутньої трирічної програми з боку держави очікується на рівні 25% (близько 30 млн. доларів).