13 / 04 / 2016
AIDS 2016: анонс подій

З 21 квітня до 12 травня оголошено додатковий етап подачі резюме доповідей для учасників, які не встигли на основний етап прийому.

21-а Міжнародна конференція «AIDS 2016» проходитиме у Міжнародному конференц-центрі Дурбана (ПАР) 17-22 липня 2016 року.  Конференція зі СНІДу, у якій братимуть участь вчені, політики, світові лідери і люди, що живуть з ВІЛ, буде присвячена обговоренню успіхів і проблем протидії епідемії в ПАР, а також останнім глобальним тенденціям епідемії.

З 21 квітня до 12 травня оголошено додатковий етап подачі резюме доповідей для учасників, які не встигли на основний етап прийому.

Голова Правління Українського інституту політики громадського здоров'я Сергій Дворяк прокоментував результати першого етапу подачі тез і відзначив високий рівень цьогорічних вимог до доповідей:

«Не можна не відзначити високий рівень конкуренції під час оцінки абстрактів, поданих на конференцію «AIDS2016». Практично по усім напрямкам, від Track A до Трек E, прийнята лише третина,  а решту  відхилено через низькі бали.

Як співголова напрямку С (Track C) повідомляю, що наближаються важливі моменти підготовчого етапу заходу. Наприкінці квітня ми почнемо оголошувати ключові наукові розділи програми конференції.»

Більше інформації за посиланням  www.aids2016.org