16 / 09 / 2016
Обрано очільника Центру громадського здоров’я МОЗ України

Генеральним директором Центру громадського здоров’я МОЗ України обрано Наталію Нізову

15 вересня завершився фінальний етап відкритого відбору кандидатів на посаду Генерального директора Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

Шестеро претендентів, які подали документи для участі у конкурсі та пройшли відбір на відповідність кваліфікаційним вимогам, представили своє бачення розвитку сфери громадського здоров’я та установи, яку планують очолити. Переможцем у відкритому відборі стала Наталія Нізова - директор ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України». Контракт з Наталією буде підписано найближчим часом терміном на один рік.

Рішення прийняли в результаті консенсусу конкурсної комісії, яку очолила заступник міністра охорони здоров'я Оксана Сивак. До складу комісії увійшли експерти, представники Міністерства охорони здоров’я України та міжнародних організацій, у тому числі Хосе Роман Леон Лора з Групи підтримки для України Європейської Комісії та Чарльз Вітек з Центру контролю та профілактики захворювань США.

Довідково: Основне завдання Центру громадського здоров’я — розвиток сфери громадського здоров’я та формування стійкої системи епідеміологічного нагляду в Україні. Центр відповідатиме за попередження і контроль над інфекційними хворобами (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, грип, поліомієліт, гепатити тощо), підвищення готовності до ризику спалахів високопатогенних хвороб, попередження та контроль за неінфекційними хворобами, пропагування здорового способу життя, визначення основних детермінант здоров’я та проблем у галузі охорони здоров’я, здійснення оцінки ризиків, лабораторних досліджень та прогнозування. Крім того центр матиме ресурси для реагування у випадку надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі здоров’ям (наприклад, на випадок епідемії).

За матеріалами прес-служби МОЗ України

http://www.moz.gov.ua