08 / 09 / 2017
Матеріали 4-тої Міжнародної зустрічі з ко-інфекцій ВІЛ/вірусні гепатити у вільному доступі на сайті IAS

На сайті Міжнародного товариства зі СНІДу (IAS) доступні усі презентації та відеозаписи виступів учасників 4-тої Міжнародної зустрічі з ко-інфекцій ВІЛ/вірусні гепатити, яка відбувалася у Парижі 22-23 липня.

Матеріали структуровано і розміщено у вигляді гіперпосилань під вкладками "День 1", "День 2", "Постери" та "Мультімедіа" на веб-сторінці www.iasociety.org/co-infections/hepatitis.

4-а Міжнародна зустріч з ко-інфекцій ВІЛ/вірусні гепатити, організована Міжнародним товариством СНІДу (IAS), проходила у Парижі 22-23 липня 2017 року напередодні 9-ї Конференції IAS з проблем ВІЛ-інфекції (IAS 2017). Захід забезпечив унікальну можливість об'єднати науковців та громадських діячів для обговорення поточних можливостей та викликів для посилення профілактики, діагностики та лікування вірусного гепатиту у людей, які живуть з ВІЛ.

Тоді як основна увага 3-ої Міжнародної наради з ко-інфекцій ВІЛ/вірусні гепатити була зосереджена на вирішенні медичних проблем та проблем доступу до лікування у країнах з низьким та середнім рівнем доходів, четверта зустріч також мала на меті вивчення реальності, з якою стикаються інфіковані ВІЛ та вірусним гепатитом у країнах з високим рівнем доходу та у регіоні Східної Європи та Центральної Азії.