Події та анонси До всіх подій та анонсів
Робоча зустріч в рамках проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні» Робоча зустріч в рамках проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні»

18 грудня 2018 року у Києві відбулась робоча зустріч «Замісна підтримувальна терапія. Поточний стан та перспективи розвитку», організована Українським інститутом політики громадського здоров’я спільно з Альянсом громадського здоров’я.

18 / 12 / 2018 Читати далі
Запрошуємо до співпраці інтерв’юерів в рамках проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я» Запрошуємо до співпраці інтерв’юерів в рамках проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я»

Благодійна організація «Український інститут політики громадського здоров’я» запрошує до співпраці інтерв’юерів для роботи в місті Маріуполь.

06 / 12 / 2018 Читати далі
Національна зустріч "Проблеми громадського здоров'я та епідемія ВІЛ-інфекції в Україні" Національна зустріч "Проблеми громадського здоров'я та епідемія ВІЛ-інфекції в Україні"

30 листопада, напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Києві дослідники та науковці зустрілися з керівниками обласних та міських департаментів охорони здоров’я, щоб обговорити нагальні проблеми громадського здоров’я та перспективи розширення програми замісної підтримувальної терапії в Україні. Зустріч була організована Українським інститутом політики громадського здоров'я, Центром громадського здоров’я МОЗ України та Медичною школою Єльського університету.

01 / 12 / 2018 Читати далі
останні публікації Ресурсний центр
Regional differences between people who inject drugs in an HIV prevention trial integrating treatment and prevention (HPTN074): a baseline analysis

Kathryn E Lancaster, Irving F Hoffman, Brett Hanscom, Tran Viet Ha, Kostyantyn Dumchev, et al

Journal of the International AIDS Society. Oct 22, 2018 (EN)

pdf

Розширювана інтегрована інтервенція із залучення осіб, які вживають ін’єкційні наркотики, до програм догляду ВІЛ та медикаментозного підтримуючого лікування наркозалежності (HPTN 074):

рандомізоване контрольоване дослідження третьої фази щодо здійсненності та дієвості (Переклад з англ.)

Вільям С. Міллер, Ірвінг Ф. Гоффман, Бретт С. Ганском, Тран В. Га, Костянтин Думчев та ін.

The Lancet. September 01, 2018 (UA)

pdf