10 / 05 / 2016
Анонс: Третя регіональна консультація щодо зниження шкоди у Східній Європі та Центральній Азії

"Чи може наука подолати стигму в контексті епідемії ВІЛ?" - ключове питання Третьої регіональної консультації щодо зниження шкоди у Східній Європі та Центральній Азії, яка проходитиме 12-13 травня 2016 року в Одесі.

Консультація організована Міжнародною асоціацією боротьби зі СНІД (IAS) спільно з Українським інститутом політики громадського здоров'я, а також Спеціальним послом Генерального секретаря ООН з питань ВІЛ / СНІДу в Східній Європі та Центральній Азії. Вона об’єднає 30 учасників, у тому числі провідних експертів національних інститутів здоров'я, організацій громадянського суспільства, агентств ООН і академічних кіл. 

Метою консультацій є надання лікарям, що займаються ВІЛ, працівникам охорони здоров'я та наркологам регіону платформи для проведення відкритого і чесного діалогу з питань зменшення шкоди. 
Результатом має стати підготовка до створення плану адвокації щодо зниження шкоди, робота над яким продовжиться на 21-й міжнародній конференції зі СНІД (AIDS 2016) в Дурбані у липні 2016 року.

Під час заходу з доповіддю на тему «Громадське здоров’я та міжнародна політика у сфері обігу наркотиків» виступить Президент Міжнародної Асоціації по боротьбі зі СНІДом Кріс Бейрер.

Ця регіональна консультація – третя зустріч, яку буде проводити в регіоні IAS – найбільша в світі асоціація професіоналів в області ВІЛ.  У жовтні 2008 року відбувся саміт в Ялті, а у червні 2011 року - регіональна зустріч у Бішкеку (Киргизстан).