18 / 07 / 2016
AIDS 2016: усі заходи за участю представників УІПГЗ відбудуться згідно з графіком

Всі учасники 21-ої Міжнародної конференції ‎AIDS2016‬ від Українського інституту політики громадського здоров'я нарешті дісталися Дурбана!

Для декого з них подорож тривала майже дві доби, і перший день Конференції довелось зустрічати у стамбульському аеропорту. Наразі ми раді повідомити, що усі заходи за участю наших колег відбудуться згідно з графіком.

Завтра, 19 липня, Голова правління Інституту Сергій Дворяк та науковий директор Костянтин Думчев візьмуть участь у науково-практичному семінарі "Ефективне інтегроване клінічне та програмне забезпечення людей, що живуть з ВІЛ та вживають алкоголь та наркотики" як співголови студії.

Сесія буде націлена на постачальників медичних послуг та спеціалістів з суміжних сфер охорони здоров’я та матиме на меті покращити якість та доступність програм лікування для людей, які живуть з ВІЛ та вживають алкоголь і наркотики. Теми, що розглядатимуться, стосуються коморбідних станів, які включають вживання алкоголю та наркотиків, психічного здоров’я, а також збільшення розладів здоров’я, включаючи туберкульоз та гепатит С. Пройде обговорення кращих практик профілактики ВІЛ-інфекції, лікування та програм догляду, а також клінічних питань, що включають потенційну взаємодію лікарських засобів. Під час семінару будуть показані короткі вступні презентації, але його основною метою буде обмін досвідом між різними регіонами щодо покращення стану здоров’я уразливих груп населення.

Сергій Дворяк презентуватиме доповідь «Проблема інтегрованої допомоги ВІЛ-позитивним людям, які вживають наркотики ін’єкційно в межах та поза межами пенітенціарної системи. Як ми можемо подолати бар’єри, щоб досягти високих стандартів у країнах з консервативною пенітенціарною системою?»

Тема виступу Костянтина Думчева – «Концепція інтегрованої допомоги».

Повна програма Міжнародної конференції AIDS2016