11 / 11 / 2017
У Лондоні відбулась Щорічна конференція британського фонду The BEARR Trust

Цього року конференція була присвячена епідемії ВІЛ у Східній Європі та Центральній Азії. Експертний аналіз ситуації в Україні на конференції презентував Головний дослідник УІПГЗ Сергій Дворяк.

10 листопада 2017 року у Лондоні проходила Щорічна конференція британського фонду The BEARR Trust - організації, приорітетом якої є підтримка вразливих груп населення та реформування державного підходу до роботи з ними у країнах Східної Європи, Центральної Азії та на Південному Кавказі. У щорічних одноденних осінніх конференціях беруть участь представники некомерційних організацій (НКО) регіону, які мають професійні або спільні інтереси у галузі охорони здоров'я та соціального забезпечення.

Цьогорічна конференція “HIV/AIDS in Eastern Europe and Central Asia – bucking the trend?” була присвячена епідемії ВІЛ у країнах Східної Європі та Центральній Азії (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Туркменістан, Таджикистан, Україна, Узбекистан) - єдиного регіону у світі, де кількість нових випадків ВІЛ зростає загрозливими темпами.  Провідні фахівці галузі громадського здоров'я представили дані щодо тенденцій розповсюдження інфекції, ключових груп населення, яких найбільше торкнулися епідемія, та бар'єрів, що перешкоджають ефективній протидії епідемії. Серед основних проблем було виділено криміналізацію ключових груп, відмову від підходів з доведеною ефективністю, а також провали державної політики та стратегії у боротьбі з ВІЛ.

Експертний аналіз ситуації в Україні у доповіді "Policy responses, and understanding drug use and HIV" презентував Головний дослідник Інституту політики громадського здоров'я Сергій Дворяк.

Усі матеріали Конференції розміщено на сайті The BEARR Trust за посиланням: www.bearr.org/bearr-trust-annual-conference-2017-hiv-aids-in-the-bearr-region