Круглий стіл

4 квітня 2011 р. УІДПГЗ та Бюро ВООЗ в Україні провели засідання Круглого столу на тему “Впровадження інтегрованих послуг для споживачів ін’єкційних наркотиків в Україні”.На засіданні було розглянуто питання з впровадження інтегрованої допомоги для клієнтів ЗПТ в рамках діючих міжнародних програм, а також фінаілізації та практичного застосування посібника з впровадження інтегрованих послуг. У засіданні Круглого столу взяли участь провідні спеціалісти з питань ВІЛ/СНІД, наркології, психіатрії, ЗПТ.

 

 

 

 

20 жовтня за фінансової та технічної підтримки Бюро ВООЗ в Україні відбувся круглий стіл “Стан  надання інтегрованих послуг споживачам ін’єкційних наркотиків (СІН) в Україні”. У засіданні круглого столу взяли участь фахівці з Українського центру  профілактики та боротьби зі СНІДом, міжнародних та українських організацій, які працюють в галузі подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні. Активну участь у засіданні взяли також спеціалісти-практики наркологічних та протитуберкульознього диспансерів з Сімферополя та Полтави, де споживачі ін’єкційних наркотиків з супутніми захворюваннями (ВІЛ, ТВ та інші) вже можуть отримати інтегровані лікувальні послуги. Організатором круглого столу виступив Український інститут досліджень політики щодо громадського здоров’я.

Учасники обговорили стратегію розвитку інтегрованих послуг для СІН в Україні та завдання створеного за допомоги Бюро ВООЗ в Україні інформаційного центру інтегрованих послуг, зокрема плани з написання посібника щодо надання інтегрованих послуг та розвитку навчальних програм для персоналу МДК центрів інтегрованих послуг для СІН.

Пошук
Події
Вхід на сайт