Інформаційні бюлетні з питань ЗПТ

2013 р.

№ 4. (2013) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 4 (2013).

№ 3. (2013) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 3 (2013). «ЗА» І «ПРОТИ» МЕТАДОНОВОЇ ТЕРАПІЇ - листи пацієнтів ЗПТ та їхніх батьків у відповідь на резонансний виступ голови Мінздраву РФ. НАГАДУВАННЯ: Про Симпозіум щодо проблем лікування ВІЛ.

№ 2. (2013) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 2 (2013). Війна з наркотиками породжує стигматизацію та дискримінацію - нові дані UNODC про негативні наслідки каральної наркополітики. Про Звіт Об’єднаної парламентської групи з реформування наркополітики.

№ 1. (2013) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 1 (2013). Напередодні Сьомої Конференції Міжнародного Товариства з питань СНІД. Програмам лікування опіоїдної залежності надано більше можливостей вибору (Про порядок видачі бупренорфіну пацієнтам (США).

 

2012 р.

№ 16 (2012)Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 16. Про Стратегічний план інвестування та забезпечення національної відповіді на ВІЛ-інфекцію. Про Звіт ЮНЕЙДС за 2012 рік з питань подолання ВІЛ-інфекції/СНІД.

№ 15 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 15. Безперервність надання ЗПТ у пенітенціарній системі отримала правове забезпечення. Лікування як профілактика ВІЛ-інфекції/СНІД серед СІН.

№ 14 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 14. Метадонова ЗПТ для СІН та їхня прихильність до лікування туберкульозу. Публікація навчально-методичного посібника з лікування наркозалежності агоністами опіоїдів.

№ 13 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 13. Про оцінку впливу ОЗТ на розповсюдження ВІЛ-інфекції серед СІН.

№ 12 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 12. Про розвиток програм ЗПТ на місцях. Щодо провідної ролі України в подоланні СНІД серед країн східноєвропейського регіону.Наука в галузі подолання СНІД крокує вперед, але чи встигає за нею фінансування? Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 12. Про розвиток програм ЗПТ на місцях. Щодо провідної ролі України в подоланні СНІД серед країн східноєвропейського регіону.Наука в галузі подолання СНІД крокує вперед, але чи встигає за нею фінансування?

№ 11 (2012) Інформаційний бюлетень з питаня ЗПТ № 11. Про проект «Розробка сучасної національної стратегії щодо наркотиків».Звіт Міжнародного консорціуму політики в області наркоспоживання (IDPC) щодо політики та практики декриміналізації наркоспоживання в різних країнах світу. Про застосування метадоновой ЗПТ до ув’язнених у місцях позбавлення волі та після звільнення.

№ 10 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 10. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 10. Чому в Росії заборонено метадонову терапію? Мішель Казачкін: «Війна з наркотиками розпалює епідемію СНІД». Про вплив метанової ЗПТ на рівень сероконверсії ВІЛ в Україні.

№ 9 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 9. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 9. Тренінг для МДК за програмами ЗПТ. Про участь представників УІДПГЗ у міжнародних конференціях.Про публікацію методичного посібника з ПТАО.

№ 8 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 8. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 8. Про Наказ №200 та його наслідки для пацієнтів ЗПТ. Про декриміналізацію зберігання наркотичних речовин для особистого споживання.

№ 7 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 7. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 7. Якою буде стратегія України щодо наркотиків? Про перспективи співпраці у сфері лікування наркозалежності. Вплив дозування бупренорфіну на результати лікування.

№ 6 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 6. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 6. Робочі заходи у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІД. Громадські слухання на предмет Національної стратегії України щодо наркотиків. Анти-метадонова опозиція: часи та країни.

№ 5 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 5. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 5. Законопроект про ЗПТ у рамках Загальнодержавної програми з ВІЛ/СНІД. Про ретроградну позицію РФ з питань боротьби з наркоспоживанням. Особливості національної наркології. Російський контекст

№ 4 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 4. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 4. ООН закликає відмовитися від примусового утримання наркозалежних. Батьки добиваються науково обґрунтованого лікування дітей. Як розширити доступ до ЗПТ і підвищити її якість?

№ 3 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 3. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 3. Новий проект УІДПГЗ: Про Національну стратегію щодо наркотиків. Завершено першу фазу проекту ПРАЙД: за матеріалами засідання Круглого столу. Матеріали відеомосту Москва – Санкт-Петербург «Наркологи та наркополіцейські – разом чи нарізно у боротьбі з наркоманією?».

№ 2 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 2. Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 2. Мішель Казачкін про ЗПТ в Україні та в світі . Звернення Фонду ім. Рилькова до Президента РФ. Річниця з дня заяви про декриміналізацію.

№ 1 (2012) Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 1. ЗПТ проти нейролептиків: Дискусія триває (про конфлікт концепцій в російській наркології). Новини Віртуального центру знань.

2011 р.

№ 24 (2011). Інформаційний бюлетень з питань ЗПТ № 24. Черговий семінар для членів МДК. Наркозалежність: психотичний синдром чи поведінковий розлад? Про протестний рух у російській наркології.№ 4 (2011). Додаткові заходи щодо розширення доступу СІН до сучасних методів лікування. Засідання обласних Рад з питань боротьби з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом. Інформаційне повідомлення щодо стану впровадження ЗПТв Україні.

№ 23 (2011). Вдосконалення нагляду за реалізацією програм Глобального Фонду. Навчальний посібник з ПТАО схвалено.

№ 22 (2011). Відкритий лист позаштатному головному спеціалісту МОЗ України за спеціальністю Наркологія професору О. Мінку. Семінари для членів МДК. Новини Віртуального центру знань.

№ 21 (2011). Майбутнє наркології – за доказовою медициною. За матеріалами Санкт-Петербурзького Наркологічного симпозіуму.

№ 20 (2011).Онлайн-анкета для користувачів ВЦЗ. “Інтегрована допомога СІН, хворим на ВІЛ/СНІД і ТБ”(огляд публікацій). HRI оголошує про введення в дію інтерактивної програми «Глобальний стан заходів зі зменшення шкоди».

№ 19 (2011). Росія: Епідемія ВІЛ як наслідок стигматизації СІН. УІДПГЗ навчає майбутніх викладачів . Семінар з питань інтегрованого лікування СІН.

№ 18 (2011). Альянс проти МОЗ: сутичка триває. Чи обґрунтовані результати випробування налтрексону?

№ 17 (2011). Новий стратегічний підхід у протидії наркоманії. Обрання Сергія Дворяка до Керівної ради МТ СНІД. Налтрексон і соціально-економічний ефект його застосування

№ 16 (2011). Кого до в’язниці – наркодилерів чи наркозалежних? РОСІЯ: Визнано незаконним порушення кримінальної справи проти ВІЛ-активістки. AATOD і темний період в історії ЗПТ

№ 15 (2011). “Догляд, лікування, підтримка, що пов’язані з ОЗТ і СІН”;“ОЗТ під час вагітності”. (огляд публікацій)

№ 14 (2011). Інтегрована допомога споживачам ін’єкційних наркотиків (огляд публікацій)

№ 13 (2011). Про створення Віртуального Центру Знань (VKC)

№ 12 (2011). IV Національна конференція з питань ЗПТ: Доступність, якість, життєспроможність – актуальні питання розвитку ЗПТ в Україні. ООН: Про прийняття Політичної декларації з ВІЛ/СНІД.

№ 11 (2011). Про участь України у Зустрічі Високого Рівня Генеральної Асамблеї ООН зі СНІДу. Звіт Глобальної Комісії з політики щодо наркотиків. Україна в контексті міжнародного законодавства.

№ 10 (2011). Про IV Національну конференцію з питань ЗПТ. Світові лідери зустрінуться в рамках ООН з питань розповсюдження СНІД. IDHDP підтримує закриття центрів примусового утримування наркозалежних.

№ 9 (2011). Новаторські дослідження підтверджують профілактичну дію АРВ щодо передачі ВІЛ-інфекції.

№ 8 (2011). Про семінар для представників правоохоронних органів – членів міжвідомчої робочої групи з питань ЗПТ. Про законодавчі перепони щодо практичного провадження ЗПТ.

№ 7 (2011). Впровадження інтегрованих послуг для СІН в Україні (Круглий стіл ВООЗ та УІДПГЗ).

№ 6 (2011). Засідання міжвідомчої робочої групи з питань ЗПТ.

№ 5 (2011). Обмін досвідом роботи членів МДК з ведення документації при провадженні замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Проблеми ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД в Україні: погляд з-за кордону.

№ 4 (2011). Додаткові заходи щодо розширення доступу СІН до сучасних методів лікування. Засідання обласних Рад з питань боротьби з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом. Інформаційне повідомлення щодо стану впровадження ЗПТв Україні.

№3 (2011). Україна: Каральні заходи правоохоронних органів проти пацієнтів та програм ЗПТ. Росія перенасичена героїном та запереченням здорового глузду.

№ 2 (2011). Про відкрите звернення до Президента України щодо втручань державних органів у діяльність програм ЗПТ.

№ 1 (2011). Важливі зміни до законодавства, що стосується протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ. Реорганізація комітетів і служб в контексті оптимізації системи виконавчої влади.

 

2010 р.

№ 20. Проблеми впровадження інтегрованого підходу до надання медичних та психосоціальних послуг. Генеральний секретар ООН відвідав першу камбоджійську програму МПТ. Про застосування замісної терапії в країнах ЄС.

№ 19. PRIDE – cпільний проект УІДПГЗ та Йельського Унівеситету.

№ 18. Метадонова підтримувальна терапія та ризик захворювання на ВІЛ в Україні.Наскільки доступні та ефективні інтегровані послуги для СІН? – Спільне дослідження УІДПГЗ та Йельського Університету.Семінар на тему взаємодії з органами правопорядку.

№ 17. Засідання міжвідомчої робочої групи з питань ЗПТ. Наукова публікація з питань відданості лікуванню ВІЛ.

№ 16. Огляд статті Деніела Вульфа "Лікування та догляд за ВІЛ-інфікованими споживачами ін'єкційних наркотиків: оцінка прешкод та перспектив".

№ 15. Віденська декларація.

№ 14. Робоча зустріч імплементаційних партнерів ЗПТ. Робоча зустріч керівництва Держдепартаменту з представниками медичного факультету Йельского університету. Казахстан на шляху до розширення ЗПТ

№ 13. Міжнародний семінар з питань медикаментозного лікування наркотичної залежності.

№ 12. Обговорення проекту наказу МОЗ щодо провадження ЗПТ. Про чинний порядок обігу наркотичних речовин у закладах охорони здоров’я України. Фактори, що асоціюються з ускладненим введенням бупренорфіну.

№ 11. Моніторинг і оцінка ефективності метадонової ЗПТ у контексті подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні. Сергій Дворяк отримав міжнародну нагороду Europad Chimera Award. Про підготовку до розширеної робочої зустрічі імплементаційних партнерів ЗПТ. Антинаркотична стратегія Росії до 2020 року: крок уперед чи два кроки назад?

№ 10. Свавілля стало системою: про втручання міліції у роботу установ, що впроваджують ЗПТ. Недостатнє фінансування ЗПТ ставить під загрозу співпрацю України з Глобальним Фондом. Оновлена міжвідомча робоча групи МОЗ з питань ЗТП.

№ 9. Цикл тематичного вдосконалення з питань ЗПТ для лікарів-наркологів. Про створення Вченої ради УІДПГЗ. Дослідження закордонних колег: системи глобального позиціонування (GPS) для лікування наркозалежних?

№ 8. Розпорядженям Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2010 р. №831-р головою Комітету з контролю за наркотиками призначено Володимира Андрійовича Тимошенка. Тренінг з питань інтегрованої допомоги.

№ 7. Про переривання ЗПТ внаслідок свавілля. Сергій Дворяк – номінант на отримання Премії Доула-Нісвандер. Про стан лікування пацієнтів з потрійним діагнозом.

№ 6. Підсумки навчального візиту російських лікарів-наркологів до України. Дослідження закордонних колег. Політика зарубіжних країн у сфері.

№ 5. Учбовий візит російських лікарів-наркологів до України. Клінічні тренінги для персоналу ЛПЗ.

№ 4. Стаття Роберта Дж. Ньюмена (Robert G. Newman), “The International Journal of Drug Policy”, №20, 2009, стор. 1-3 - “Підтримувальна” терапія наркозалежності: чия заслуга і чому це важливо.

№ 3. Семінар з проблем лікування туберкульозу у ВІЛ-позитивних СІН. Дослідження закордонних колег.

№ 2. Наставницький візит професора Йельського університету до України. Новини законодавства.

№ 1. Динаміка замісної підтримувальної терапії для споживачів ін’єкційних наркотиків станом на 1 січня 2010 року. Навчання МДК та персоналу програм ЗПТ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пошук
Події
Вхід на сайт