Перший тренінг для лікарів в рамках проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я»

Завершився перший триденний тренінг для лікарів в рамках проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я».

31 травня - 2 червня 2017 року у Києві фахівці медичних закладів чотирьох регіонів України знайомилися з сучасними методами і терапевтичними моделями лікування пацієнтів з поєднаною патологією (ВІЛ, туберкульоз, опіоїдна залежність).

Навчання лікарів здійснюється в рамках проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров’я», основним виконавцем якого виступає Український Інститут політики громадського здоров’я за фінансової підтримки Національного Інституту Вивчення Наркозалежності (NIDA, США).

Дослідження останніх років довели ефективність інтегрованої моделі лікування, яка дозволяє пацієнту отримувати максимальну кількість медичних послуг в одному закладі. Втім сьогодні в Україні хворі змушені звертатися по допомогу до кількох різних вузько спеціалізованих установ. Це суттєво знижує рівень охоплення лікуванням, зокрема, пацієнтів із соціально небезпечними хворобами.

Заплановані проектом тренінги і семінари загалом охоплять працівників 36 медичних закладів у 12 регіонах України. Лікарі ЦПМСД отримуватимуть регулярні консультації від провідних національних та місцевих спеціалістів з лікування залежності та суміжних захворювань.

Пошук
Події
Вхід на сайт