Останні події

Главная страница

Український інститут досліджень щодо політики громадського здоров'я це недержавна, неприбуткова організація, яка була створена лікарями та психологами і переймається питаннями розробки та впровадження сучасних підходів в сфері громадського здоров'я, насамперед попередження ВІЛ/СНІД та наркоманії, а також реабілітації наркозалежних, в тому числі й тих, що живуть з ВІЛ/СНІД.

З часу свого створення в 2003 році Інститут накопичив значний досвід співробітництва з провідними національними та міжнародними організаціями, що працюють в сфері ВІЛ/СНІД в Україні. Поміж інших партнерів Інституту слід зокрема зазначити Всеукраїнську наркологічну асоціацію, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні, Міжнародний благодійний фонд "Відродження", Програму розвитку ООН, Всесвітню організацію охорони здоров'я та цілу низку громадських організацій, що здійснюють свою діяльність в м. Києві, Одеській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Донецькій та Харківській областях України та АР Крим.

Даний веб ресурс створюється в якості порталу, яким зможуть послуговуватися представники громадських та міжнародних організацій, які працюють в сфері громадського здоров'я, насамперед попередження та профілактики ВІЛ/СНІД та наркоманії через доступ до новітніх та вже сталих і визнаних в усьому світі методів та підходів до лікування, реабілітації, піклування та захисту прав людей, що живуть з ВІЛ/СНІД та намагаються подолати негативні наслідки наркозалежності.

 

Наразі Інститут виконує проект з науково-методичного супроводу пілотних проектів замісної підтримуючої терапії в Україні, що розпочали свою діяльність влітку-восени 2005 року. Щоби більше дізнатись про завдання та перебіг виконання даного проекту ви можете ознайомитися з останнім випуском інформаційного листа, який можна завантажити зі сторінки Ресурсного Центру ЗПТ.

Поиск
События
Вход на сайт